26 травня 2020 року відбулася XXXVII сесія Бродівської районної ради

26 травня 2020 року, під головуванням голови районної ради Є.Шведа, відбулася  тридцять  сьома  сесія Бродівської районної ради.

В роботі сесії взяли участь 22 депутати районної ради,  представники  Бродівської РДА та правоохоронних органів, ЗМІ.

Робота  сесії розпочалась спільною молитвою.Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих воїнів під час проведення  Операції  об'єднаних сил.

Під час роботи сесії були  підтримані  звернення Бродівської районної ради до Прем’єp - міністра України щодо фінансування Державної програми підтримки розвитку українських Карпат, до  Президента України    В.Зеленського, Голови Верховної  Ради України    Д.Разумкова щодо  змін до Виборчого кодексу України,  заяви Бродівської районної ради  на підтримку звернення учасників Революції Гідності проти реваншу  та щодо першої річниці президентства Володимира Зеленського.

Під час роботи пленарного засідання були розглянуті та прийняті рішення з таких питань.

1. Про виконання бюджету Бродівського   району та районного бюджету  за І квартал 2020 року.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік.

3.Про введення депутатів  до складу постійної  депутатської   комісії районної ради.

1. Про  внесення змін до  рішення районної ради від 10.12. 2015 року №31 «Про утворення президії Бродівської районної ради VIІ скликання».

5.Про трудові договори  з керівниками   закладів загальної середньої освіти  Бродівської районної ради  Львівської області

6.Про затвердження Типового контракту з керівником загальноосвітнього навчального закладу, який належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Бродівського району Львівської області

7.Про зарахування  дітей  до 1 класу закладів загальної середньої освіти  Бродівського району  у 2020 році

8.Про виконання Програми  соціально - економічного і культурного розвитку Бродівського району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 24.01.2019 року № 802

1. Про  Програму соціально-економічного  та  культурного розвитку

Бродівського району на 2020 рік.

10.Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 12.12.2019р.№ 971.

11.Про виконання Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення  та   розвитку   системи  централізованого  оповіщення і  зв’язку

Бродівського  району  на 2019  рік, затвердженої  рішенням    районної       ради

від 18.04.2019 року № 834.

12.Про Програму технічного та фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення і зв’язку Бродівського району на 2020 рік.

13.Про внесення змін до рішення районної ради  від 09.04.2020 року № 1041 «Про прийняття у спільну власність територіальних громад Бродівського району будівлі амбулаторії ЗПСМ  по вул. Нова у с.Пониковиця Бродівського району Львівської області (номер запису про право власності  35830605)».

14.Про прийняття на баланс Бродівської районної ради частини приміщень адмінбудинку по вул.Юридика, 2 в м.Броди.

15.Різне.