24.10.2019 року о 09.00 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку

24 жовтня 2019 року о 09.00 год. відбулося засідання  постійної депутатської комісії районної ради  з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про передачу у власність територіальної громади Лешнівської сільської ради приміщення кухні та гаражів Лешнівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

2. Про  розгляд звернень директора Бродівського  історико-краєзнавчого музею В. Стрільчука щодо надання оцінки правомірності витрат на оплату послуг ТзОВ «Бродівська управляюча компанія» та директора ТзОВ «Бродівська управляюча компанія» В.Галандюка щодо даного питання.

3. Про розгляд звернення начальника Управління Державної казначейської служби України у Бродівському районі Львівської області В.Кіндюка про надання інформації щодо здійснення заходів протипожежної безпеки приміщень по вул.Залізнична, 42 в м.Броди.

4. Про розгляд звернення т.в.о. директора КНП «Бродівська ЦРЛ» І. Беца щодо надання дозволу на передачу в оренду частини приміщень по вул.Л.Українки, 21 для розміщення магазину медтехніки.

5. Про розгляд звернення т.в.о. директора «Бродівська районна стоматологічна поліклініка» О. Швабюк щодо надання в оренду приміщень для використання під стоматологічні кабінети.

6. Про розгляд звернення підприємця лікаря-стоматолога Пушки-Черкашин А.Р. щодо надання в оренду частини приміщень по вул.Л.Українки, 21 для використання під стоматологічний кабінет.

7. Про розгляд пропозицій т.в.о. директора КНП «Бродівська ЦРЛ» І. Беца щодо оренди частини приміщень медичних закладів.

8. Про розгляд звернення голови Громадської ради при Бродівській райдержадміністрації М.Масловської щодо  визнання конкурсу на заміщення посади директора КНП «Бродівська ЦРЛ» таким, що не відбувся та оголошення нового конкурсу.