24.02.2020 року відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів).

В роботі комісії взяли участь: Є.Швед – голова районної ради, В.Підгрушна – заступник голови районної ради, О.Прокопець – голова райдержадміністрації, М.Солопюк – заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації, М.Сторожук  - начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутати районної ради: В.Дідик, В.Чехут, Б.Башко, Р.Шишка – директор Бродівської гімназії, М.Манзюк – директор Бродівської ЗОШ № 1, П.Бардаков – командир військової частини А2595, А.Миськів – начальник 10 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області, С.Демчук – голова РК ТРК ”БРоди”.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік.

2.Про  розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету Бродівського району, що утворився станом на 01.01.2020 року .

3.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік « за рахунок Субвенції з місцевого бюджету  на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».

4.Про виконання районного бюджету Бродівського району за 2019 рік.

5.Про Програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини А2595 Бродівського району на 2020 рік.

6.Про Районну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2020 рік.

7.Про Програму підтримки районної комунальної телерадіокомпанії  ”Броди” на 2020 рік в новій редакції.

8.Розгляд звернень.