24 лютого 2020 року відбулась XXXV позачергова сесія Бродівської районної ради

24 лютого 2020 року, під головуванням голови районної ради Є.Шведа, відбулася позачергова   тридцять      пˈята        сесія Бродівської районної ради.

В роботі сесії взяли участь  заступник голови районної ради В.Підгрушна, голова Бродівської райдержадміністрації  О.Прокопець, представники органів місцевого самоврядування, управлінь та відділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, керівники установ, підприємств та організацій,  ЗМІ та громадськість району.

Робота  сесії розпочалась спільною молитвою, яку провів о. Т. Дзьоба. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих воїнів під час проведення  Операції  об'єднаних сил.

Під час роботи сесії були  підтримані  депутатський запит депутата М.Чехута до Бродівської райдержадміністрації (О.Прокопець), відділу освіти Бродівської райдержадміністрації (М.Сторожук) щодо ремонту підлоги у класі Голубицької  ЗОШ І-ІІ ст. та звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів  України   щодо забезпечення     працівників    місцевих органів виконавчої      влади  заробітною платою в повному обсязі,  звернення Бродівської районної ради  до народного депутата М.Бондара, Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації  щодо включення храму-пам’ятки Воздвиження Чесного Хреста і св.Йосифа  (Обручника) у с.Підгірці (ох. №412/3) до обласної Програми  "Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018 - 2020 роки", звернення Бродівської районної ради до Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації щодо засудження антиукраїнських провокацій під час вшанування польських жертв у селі Гута Пеняцька.

Також були розглянуті та прийняті рішення з таких питань.

1.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік.

2.Про розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету Бродівського району, що утворився станом на 01.01.2020 року .

1. Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік за рахунок «Субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».
  2. Про  Програму  підтримки  Районної комунальної телерадіокомпанії «Броди» на 2020 рік в новій редакції.

На цьому  тридцять      пˈята      позачергова  сесія Бродівської районної ради завершила свою роботу.