23 серпня 2019 року на центральній площі міста Броди відбулись урочисті заходи присвячені Дню Державного Прапора та 28-ій річниці Незалежності України

Сьогодні, 23 серпня   2019 року на центральній площі міста Броди відбулись  урочисті заходи присвячені Дню Державного Прапора  та  28-ій  річниці Незалежності України...

за участю керівництва району, представників трудових колективів райдержадміністрації, районної та міської ради, організацій, установ та підприємств, навчальних закладів, військовослужбовців та громадськості.

Розпочались заходи винесенням військовослужбовцями та учнями загальноосвітніх шкіл міста Державного Прапора. Опісля священослужителі здійснили обряд освячення  знамена, а почесну місію  підняття Державного Прапора України  виконали  представники влади та  мами загиблих учасників АТО Степана Гунька та Романа Чорнобая. Свою танцювальну композицію присутнім подарували учні Бродівської школи естетичного виховання. Вітаючи  краян з великими державними  святами голова районної ради Євген Швед подякував усім хто боронить кордони нашої держави і закликав  засвідчити  шану тим, хто у різні часи історії поклав своє життя за волю і незалежність України, становлення української державності. Особливу подяку висловив  батькам, діти яких віддали найдорожче – це свої життя, боронячи неньку Україну.

В ході  урочистостей  представники влади поставили корзини квітів до пам’ятних знаків міста. Наостанок всі присутні заспівали духовний гімн українців, молитву “Боже великий, єдиний, нам Україну храни”.