21 серпня 2020 року в сесійній залі Бродівської районної ради відбулося підписання договорів з переможцями Конкурсів культурних та освітніх обмінів між закладами Львівської, Луганської і Донецької областей в рамках Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом».

Вже від сьогодні розпочинають реалізацію проєктів Бродівська районна рада, Гаї-Дітковецький НВК, Паликоровівський НВК, Нем’ячівський НВК, Дуб’євський НВК, Благодійна організація «Волонтери» Бути добру.

Бродівщина прийматиме гостей з Білокуракинського району Луганської області. В рамках  програми «Змінемо країну разом» будуть проведені Кубок єдності з волейболу, екскурсійні тури по місцях Бродівського і Жовківського району, а також сходження на гору Говерла.

Школярі Бродівщини і Білокуракинщини вирушать у пошуково-дослідницьку експедицію «Карпати єднають», спільно змагатимуться у козацьких забавах і квесті «Україна у нас єдина». Вчителі за допомогою придбаного в рамках проєкту мультимедійного обладнання проводитимуть спільні інтегровані відеоуроки.

Творчі колективи Бродівського і Білокуракинського народних домів презентуватимуть свою творчість мешканцям Бродівщини.