17.09.2020 р. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини, духовності, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я, соціального захисту і охо

17.09.2020 р.о 12 год 30 хв. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини, духовності, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я, соціального захисту і охорони праці з порядком денним:

1.Про розгляд листів управління праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації Львівської області, щодо виділення допомоги на лікування  окремим категоріям громадян.

2.Про лист Бродівської районної організації працівників освіти і науки України щодо виплати  щорічної винагороди педагогічним працівникам району.

3.Про лист Лешнівського комунального закладу дошкільної освіти щодо використання кошторисних призначень на придбання електричної плити на кухні.

4.Про виділення додаткових коштів на придбання меблів та жалюзів  в роздягальні спортивної зали Пониковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів в сумі 31591 гривня.

5.Про лист управління праці та соціального захисту населення щодо безкоштовного харчування дітей із малозабезпечених сімей.

6.Про виділення одноразової допомоги на лікування демобілізованим учасникам АТО.

7.Про виділення одноразової допомоги демобілізованим учасникам АТО для вирішення соціально-побутових потреб.