17 вересня 2020 р. відбулося ІІ засідання ХLІ сесії районної ради

17 вересня 2020 відбулося ІІ засідання ХLІ сесії районної ради . На  засідання було розглянуто ряд питань, а саме:

1.Про депутатські запити.

2.Про депутатські заяви, звернення.

3.Про передачу до комунальної власності територіальної громади м. Броди окремих об`єктів  спільної власності територіальних громад Бродівського району.

4.Про окремі питання оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Бродівського району.

5.Про  внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік.

6.Про виконання бюджету Бродівського району та районного бюджету за І півріччя 2020 року.

7.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік  за рахунок «Субвенції з місцевого бюджету  за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду» за напрямом “Ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти»

8.Про розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету Бродівського району, що утворився станом на 01.01.2020 року.

9.Про внесення змін до складу Президії Бродівської районної ради VIІ скликання.

10.Про внесення змін до рішення районної ради від 27.08.2020 №1071 «Про створення комунальної установи « Бродівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Бродівської  районної ради Львівської області.

11.Про введення  посади  «асистент вихователя» для групи з інклюзивним навчанням у Бродівському КДНЗ №8.

12.Про підсумки  оздоровлення дітей у 2020 році.

13.Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 12.12.2019р.№ 971.

14.Про  погодження розміру батьківської плати за навчання дітей в Бродівській   школі естетичного виховання на 2020-2021 навчальний рік.

15.Про перейменування Підкамінської  школи естетичного виховання.

16.Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного  підприємства «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області.

17.Про  роботу закладів охорони здоров`я Бродівського району

18.Про внесення змін у штатний розпис групи централізованого обслуговування шкіл відділу освіти Бродівської районної державної адміністрації.

19.Про звернення Бродівської районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, народного депутата України Бондара М.Л. щодо пільг на судові витрати та відкриття виконавчого провадження ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності та  особам, на яких поширюється  чинність  Закону  України  від  22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про  статус ветеранів війни, гарантії їх  соціального захисту».

20.Різне.