16.06.2020р. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і

16.06.2020р.о 10год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним:

1.Про виділення коштів  Бродівському КДНЗ №1 на придбання вогнезахисного засобу покриття  дерев’яних конструкцій покрівлі, пристрою  блискавкозахисту,системи протипожежного захисту.

2.Про створення  логопедичного пункту  у Бродівській ЗОШ І ступеня №1.

3.Про створення логопедичного пункту при  ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4».

1. Про колективний лист вчителів-логопедів щодо функціонування логопедичної служби в Бродівському районі.

5 Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації «Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту».

6.Про розгляд проекту рішення про продовження трудових відносин  з директорами шкіл: Берлинської ЗОШ І-ІІІст., Конюшківської ЗОШ І-ІІст.,Нем’ячівського НВК.

1. Про призупинення освітнього процесу у Батьківській ЗОШ І-ст. Батьківської сільської ради (повторно).

8 Про надання одноразової допомоги для вирішення соціально-побутових потреб демобілізованим учасникам АТО.

1. Про надання одноразової допомоги на лікування демобілізованим учасникам АТО.
  2. Про виділення матеріальної допомоги на лікування виробничої травми Бутина Юрія Івановича.
  3. Про виділення допомоги на лікування Меледі Н.В. Аврамишин В.М. ,у зв’язку з пожежоюПірко І.М.
  4. Про виділення допомоги на лікування жителям м. БродиГудзь В.Т.,

Гудзь Л.О.

1. Про колективне звернення працівників КНП «Бродівська ЦРЛ» ,щодо можливості їхнього скорочення.

14.Про виділення коштів залізничному транспорту на компенсацію збитків від пільгових перевезень пасажирів з урахуванням реальних обсягів перевезень.

15.Про лист  І.Карплюк, щодо дій журналіста ТРК «Броди» Літвин.

16.Різне.