15 10.2020р. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захист

15 10.2020р.  відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури ,  історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним:

1. Про надання допомоги на лікування окремим категоріям громадян:

Шелесту С.В.с. Заболотці;

Сеньківу Є.М. с.Звижень;

Романчук А.М. м. Броди;

Безрукій Л..І. м. Броди;

Ковальчук М.П.с. Пониковиця;

Стецюк М. Д.с. Нем”яч;

Редька с. Лугове;

Коретчук  І.В.;

Свистунович В.П.

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб демобілізованим учасникам АТО: Мельнику Івану Івановичу;

Бойчуку Василю Івановичу,Галандюку Михайлу Богдановичу.,Процику Олегу Богдановичу.

3.Про надання   матеріальної допомоги  жительці с. ДітківціКутир І.І  в зв’язку з  втратою сина .

1. 4. Про введення у Бродівському КДНЗ № 8 посади «асистент вихователя».
  2. 5. Про лист відділу освіти, щодо Порядку проведення конкурсу в комунальній установі «Бродівськийрайонний центр професійного розвитку педагогічних працівників»
  3. Про надання коштів ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІст. №4» для кабінету предмета «Захисник України».
  4. Про лист відділу освіти щодо вирішення питання підвозу дітей рейсовим автобусом з смт. Підкамінь до с. Нем’яч на підставі проїзних посвідчень.
  5. Інформація відділу освіти, щодо депутатського звернення народного депутата України Наталії Піпи.
  6. Інформація дирекції ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІст. №4»,щодо депутатського звернення народного депутата України Наталії Піпи.
  7. Про листдирекції ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІст. №4» про виділення коштів на поточний ремонт пандусу та тротуарної доріжки для дітей з обмеженими можливостями.
  8. Про колективне звернення медсестер закладів освіти Бродівського району.

12.Про внесення змін до календарного плану заходів ВСК «Єдність» на 2020рік.

1. Про введення у Ясенівську ЗОШ І-ІІІ ст. з дошкільним підрозділом штатної одиниці підсобний робітник.

14.Про лист директора Бродівського КДНЗ №9 ,щодо виділення коштів в сумі 33 960 грн. по виконанню протипожежних вимог.

15.Про лист директора Бродівського КДНЗ №9 ,щодо виділення коштів в сумі 22614 грн. для установки бойлерів.