Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та забезпечення законності

14 травня 2020 року о 10.00 год  відбулося засідання  постійної депутатської комісії з питань  регламенту,

депутатської діяльності, етики та забезпечення законності. На комісії були розглянуті такі питання порядку денного.

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 10.12.2015 року № 31 «Про утворення президії Бродівcької районної ради VII скликання».
  2. Про введення депутатів до складу постійних депутатських комісій районної ради.
  3. Про затвердження Типового контракту з керівником  закладу загальної середньої освіти, який належить до спільної  власності  територіальних громад сіл, селища та міста Бродівського району Львівської області.
  4. Про внесення змін до рішення районної ради від 09.04.2020 № 1041          « Про прийняття у спільну власність територіальних громад Бродівського району будівлі амбулаторії ЗПСМ по вул. Нова у с. Пониковиця Бродівського району Львівської області(номер запису про право власності 35830605).