13 лютого 2020 року відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій

13 лютого 2020 року відбулося засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного ........

комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій. Члени комісії розглянули наступні питання порядку денного:

1.Про розгляд листа голови Бродівської райдержадміністрації О.Прокопець щодо встановлення меморіальних плит для вшанування пам’яті полеглим воїнам Афганської війни.

2.Про розгляд звернення начальника відділу культури, молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації М.Радзівіл щодо надання дозволу установі на  надання в оренду глядацький зал та фойє районного Народного дому для проведення Універсальної виставки «Ярмарок від українських виробників» з 25.02.2020 по 29.02.2020.

3.Про розгляд  заяви релігійної громади УГКЦ св. Ап. Петра і Павла, с.Микити (о. Іван Чаплюк) щодо надання  приміщення Микитівської ЗОШ Іст. для створення катехитичної школи.

4.Про розгляд звернення голови профспілки Бродівської районної організації Львівської області профспілки працівників охорони здоров’я України М.Тимуся щодо скорочення чисельності та штату працівників КНП «Бродівська ЦРЛ».

© 2020 Бродівська районна рада. Усі права застережено.