11 квітня 2019 року о 10.00 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури

Сьогодні, 11 квітня 2019 року  о 10.00 год.   відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури,   історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці.

На засіданні були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін у додатки 1 та 4 рішення районної ради від  24.01. 2019р.№805 «Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.02.2017р.№286»

2. Про  виділення допомоги  на соціально- побутові потреби учасникам АТО:

Хижуку М. І., Ніканшину С.Б., Смику А.П., Микитюку В.П., Кісю В.П., Черепану М.М, Бражнюку Г.Й.(член сім’ї), Зробку Р.С., Шиманському П.І., Івосу О.Й., Сервилу І. О. Ковальчуку М.Є. Котику Б.М., Куть В. М,,Лісовичу В. М.,Ниник О. М.,Прихідько М.П.,Харко В. А.,Юрочці В. М.,Дмитріву А.Р,,Макаровському М.Я.,Котовичу Ю.В.Дзьобі  В.Б.,Федику А. В.,Павлів Є. М.,Зробку П.Р.,Кашуку Ю.В.,Галаїшину М.М.,Гудимі П.П.,Тарасюку О.В.,Батенчуку М. В.,Орловському Б. І. Парфенюку. В.А.,Рогоцькому М. В.,Шикулі Б. Я.,Шелесту С.І. Тарасевич Є.О.,Кірносову А.А..

3. Про виділення одноразової  допомоги  на лікування  учасникам АТО: Куцло Т.В(особа з інвалідністю ІІ групи), Захарченку С.В.( особа з інвалідністю  війни ІІІ групи), Паньковецькому  В. Є.,Мулявці А.Р.,Черепан М. М., (особа з інвалідністю  війни ІІІ групи), Гордію І.Л.,Березюку Р.Б.

4. Про виділення допомоги члену сім’ї померлого учасника АТО- Зубачик  О.Б.

5. Про виділення допомоги члену сім’ї померлого учасника АТО- Опаленко О.С.

1. Про надання матеріальної допомоги на покращення соціально-побутових умов проживання Гуменюк О.Б. –жительці с. Лукаші.

7.Про виділення додаткових коштів  в сумі 15тис. грн.. для виплати одноразової допомоги окремим категоріям громадян.

1. Про затвердження календарного плану на проведення заходів та реалізацію програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини».

9.Про виділення коштів  на придбання житлових будинків  в сумі 720 тис. грн..   згідно районної програми забезпечення житлом дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

10.Про лист директора ОЗ «Бродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4» щодо спів фінансування заходів,які планують проводитися  у 2019році з  Об’єднанням шкіл   Нєджвіци Костельної Люблінського воєводства згідно угоди про співпрацю.

1. Про сприяння у встановленні огорожі та закупівлі матеріалів на суму 275579 грн. в Пісківській загальноосвітній школі.
  2. Про виділення коштів на проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо - юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

13.Про виділення коштів в сумі 23500 грн. для харчування делегацій та оплати транспортних послуг  районного етапу «Джура» в Білокуракино  учням Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ст..

14.Про виділення додаткових коштів в сумі 1142764грн. для забезпечення встановлення надбавки за складність і напруженість педагогічним працівникам дошкільної та позашкільної освіти в розмірі 10 % посадового окладу з  01.03.2019р.

15.Про виділення коштів  для придбання навчальної зброї  для ЗЗСО району.

16.Про внесення змін  до Календарного плану з організації та відзначення дат суспільно - політичного і культурного життя України, області , та району історичних подій , державних , національних та релігійних свят на 2019 р. у Бродівському районі.

1. Про заяву Мокрицької Г.І., жительки с. Суховоля щодо пільгового харчування дітей малозабезпеченої сім’ї.

18.Про фінансову підтримку РК ТРК «Броди».

19.Про відкриття   спортивної  школи у Підкамені.

20.. Про лист головного лікаря Бродівської районної стоматологічної поліклініки,щодо  створення н основі районної стоматологічної поліклініки комунального некомерційного підприємства  « Стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради»

21.Різне.