101 річниця з дня народження Петра Федуна - "Полтави"

23 лютого 2020 року, біля монументу Петрові Федуну - «Полтаві», відбулося поминальне віче з нагоди 101-ої річниці з дня народження провідного ідеолога і публіциста

збройного підпілля ОУН, керівника Головного осередку пропаганди Проводу ОУН, заступника Голови Генерального секретаріату Української Головної Визвольної Ради, заступника Головного керівника УПА Петра Федуна – «Полтави». Участь у заході взяли представники апарату районної ради, райдержадміністрації, міської ради, члени Бродівської районної організації ветеранів національно-визвольної боротьби «Братства вояків ОУН-УПА», духовенство, ЗМІ, громадськість.

Поминальну панахиду відслужив о. Тарас Дзьоба. Представники районної та міської влади поклали квіти та запалені свічі до підніжжя  пам’ятника Петру Полтаві.

Захід продовжився у Бродівській центральній районній бібліотеці краєзнавчою годиною –пошануванням «Лицар ідеї та чину – Петро Федун (Полтава)», за участю учнівської та студентської молоді.