101 річниця створення Західно-Української Народної Республіки

1 листопада  1918 року – день Великого чину у Львові,

що покликав до життя Західно-Українську Народну Республіку. В цей день  на стародавній ратуші Львова  вперше замайорів Національний жовто-блакитний стяг. Минуло 101 рік, але кожен раз знову повертаємось  до тих днів, вшановуючи пам’ять Січових Стрільців і вояків Української Галицької армії.

Тому сьогодні на храмовому подвір’ї церкви святого Юрія у м.Броди біля могили «Борцям за волю України» зведеної на честь 10-ої річниці утворення ЗУНР, відбулося поминальне віче в знак вшанування світлої пам’яті тих, хто ціною власного життя виборов нам право  бути українцями в незалежній державі. Поминальну молитву відправив настоятель храму о.Роман Біль. Також у  заході взяли участь керівництво та працівники Бродівської районної ради, Бродівської райдержадміністрації, міської ради, громадськість.