10.09.2020 р. о 10 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини, духовності, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я, соціального захисту і охорони праці з порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 27.08.2020 № 1071 «Про створення комунальної установи «Бродівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бродівської  районної ради Львівської області.
  2. Про введення у закладах загальної середньої освіти району штатних одиниць « сестри медичної».
  3. Про введення у Бродівському КДНЗ № 8 посади «асистент вихователя».
  4. Про лист Бродівської загальноосвітньої школи І ступеня №1, щодо забезпечення колективу школи, медичного пункту, працівників харчоблоку протиепідемічними засобами у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби та з метою запобігання поширення COYID-19.
  5. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації, щодо виділення коштів в сумі 649 222 гривень для придбання безконтактних термометрів та деззасобів для ЗЗСО району.
  6. Про лист Паликоровівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Бродівської районної ради Львівської області, щодо виділення коштів на придбання нового холодильника для шкільної кухні Паликоровівського НВК.
  7. Про листи Пониковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області, щодо введення 1 ставки підсобного робітника на кухню та 0,5 ставки прибиральниці школи.
  8. Про лист відділу освіти райдержадміністрації, щодо введення у Пониковицькій загальноосвітній школі 1-ІІІ ступенв штатної одиниці  «підсобний робітник».
  9. Про лист відділу освіти Бродівської держадміністрації, щодо звільнення директора Корсівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області.
  10. Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей в Бродівській школі естетичного виховання на 2020-2021 навчальний рік.
  11. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2020 рік.
  12. Про підсумки оздоровлення дітей у 2020 році.
  13. Про надання одноразової допомоги на лікування батькові загиблого учасника АТО.
  14. Про надання допомоги на лікування окремим категоріям громадян.
  15. Про надання одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб демобілізованим учасникам АТО.
  16. Про розгляд змін до складу засновників та установчих документів Підкамінської школи мистецтв та Статуту Комунального закладу «Підкамінська школа мистецтв» Бродівської районної ради Львівської області.
  17. Про розгляд листа КНП «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області», щодо затвердження тарифів на платні послуги з медичного обслуговування населення та Положення про платні медичні послуги по КНП « Бродівська ЦРЛ».
  18. Про виділення коштів для виплати заробітної плати та оплати податків для РК ТРК « Броди».
  19. Різне.