09.08.2019 року відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів

Сьогодні, 09 серпня 2019 року об 11.00 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів...

на якому були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до Програми підтримки малого та середнього підприємництва у Бродівському районі на 2019–2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.01.2019 № 803

2. Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік   за рахунок «Субвенції з місцевого  бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції,що утворився на початок бюджетного періоду».

3. Про виконання  бюджету  Бродівського району та районного бюджету за І півріччя 2019 рік.

1. Про структуру Комунального некомерційного підприємства« Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області».

5. Про  Комплексну програму фінансової  підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області» на 2019 рік.

6. Розгяд листів.

7. Різне.