Відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку

Сьогодні,  09 квітня 2019 року о 10.00 год. відбулося засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій під головуванням Володимира Дідика.

На засіданні були розглянуті такі питання:

1. Про розгляд звернення керівництва підприємства «Агропроменерго» щодо продовження тимчасової угоди  до 31.12.2019р. по управлінню майном.

2. Про  розгляд звернення начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму Бродівської райдержадміністрації М.Радзівіл щодо надання дозволу на передачу в короткотермінову оренду з 10.04.2019р. по 12.04.2019р. частини приміщень Бродівського РНД для проведення виставки-ярмарки верхнього одягу.

3. Про розгляд звернення начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму Бродівської райдержадміністрації М.Радзівіл щодо виділення коштів в сумі 70тис. грн. для ремонту приміщень гаражів та фільмосховища кінотеатру «Галичина».

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2018р. №775 «Про передачу в оренду приміщень, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, товариству з обмеженою відповідальністю «Газета «Голос відродження».

5. Про  розгляд листів:

5.1. Директора ТзОВ «Бродівська управляюча компанія» В.Галандюка щодо проведення ремонтних робіт по відновленню стіни  будівлі туалету, який розміщений у дворі Бродівської районної бібліотеки;

5.2. Голови  Бродівської райдержадміністрації І.Криськіва щодо вирішення проблеми регулярного виконання автобусного маршруту Броди-Переліски та ремонту ділянки дороги Пониква-Переліски;

5.3. Начальника відділу освіти Бродівської райдержадміністрації  М.Сторожука щодо використання коштів на реконструкцію спортивного майданчика на майданчик із штучним покритям ОЗ «Підкамінська ЗОШ І-ІІІст.».

6. Про  періодичне відстеження результативності регуляторного акту рішення районної ради від 13.11.2014р. №645 «Про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Бродівського району».

7. Про розгляд відповіді начальника Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНПУ у Львівській області Й.Галицького щодо звернення комісії про  перевірку складу можливих корупційних дій голови конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» В.Лавріна та голови Бродівської районної ради Є.Шведа у зв’язку з не заключенням контракту з переможцем конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області»  та перевірки законності прийняття рішення від 31.01.2019р. Протокол №4 конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області».

8. Різне.