07.02.2019 року о 09.00 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів

Сьогодні, 07 лютого 2019 року о 09.00 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів під головуванням Ігора Криськіва.

На засіданні було розглянуто питання  "Про розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету, що утворився станом на 01.01.2019 року за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій". Також депутати розглянули звернення та прийняли відповідні рішення.

Розробка та обслуговування сайту - CreateWeb