07 лютого 2019 року о 10.00 год. відбулася позачергова ХХVІІ сесія Бродівської районної ради.

07 лютого   2019  року  о 10.00 год. відбулася позачергова ХХVІІ сесія   Бродівської районної ради.

В роботі сесії взяли участь голова районної ради Є. Швед, заступник голови районної ради В. Підгрушна,  перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації  В. Адамець,  представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів,  ЗМІ та громадськість району. Робота  сесії розпочалась спільною молитвою, яку провів о. Т. Дзьоба. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих воїнів під час проведення  Операції  об'єднаних сил.

В цілому було   ухвалено такі рішення :

1. Про розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету, що утворилися станом на 01.01.2019 року за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

2. Про надання в оренду благодійному фонду  «Чарівна  торбинка Святого Миколая» приміщення гаража №1 по вул. В.Стуса, 18а в м.Броди.

3. Про надання дозволу відділу освіти Бродівської райдержадміністрації на передачу в оренду нерухомого майна.

4. Про надання дозволу відділу освіти Бродівської райдержадміністрації на списання  приміщення Хати-музею Лучківської ЗОШ І-ІІ ступеня.

5. Про продовження терміну дії тимчасової угоди з підприємством  «Агропроменерго».

6. Про відкриття пологового відділення КНП «Бродівська ЦРЛ».

На цьому  позачергова ХХVІІ сесія   районної ради завершила  свою роботу.

Розробка та обслуговування сайту - CreateWeb