07 лютого 2019 року о 09.30 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури

Сьогодні,  07 лютого 2019 року  о   09.30 год.    відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури

історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці. Депутати та запрошені на засідання розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо передання вугілля з балансу відділу освіти на баланс Батьківської сільської ради.

2. Про заміну системи внутрішнього опалення  та заміну вікон та дверей у Гаївському НВК.

3. Про виділення допомоги учасникам АТО:  Поєнку В.П.,  Чучман І.І. , Гнатюку В.Я., Долинюк А.Я., Адушеву В. В., Костіну В. В., Касянчуку А. Я., Мерцу Ф. П., Пилипціву І. В., Гармідер І. Р.,  для вирішення соціально-побутових потреб.

4. Про виділення допомоги на лікування жителю с. Суходоли - Омелюх І. П.

5. Про виділення допомоги на лікування жителю с. Орихівчик - Коретчук І В.

6. Про виділення допомоги члену сім’ї померлого учасника АТО -Шелест Г. В.

7. Про виділення допомоги члену сім’ї померлого учасника АТО-  Демяненко Г.М.

8. Про виділення допомоги члену сім’ї  загиблого  учасника АТО – Крупніцькій М. М. для  вирішення соціально-побутових потреб.

9. Про розгляд заяви Колачинського Миколи Івановича.

Розробка та обслуговування сайту - CreateWeb