06 серпня відбулося чергове засідання постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій

06 серпня 2020 року відбулося засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій

за участю голови Бродівської районної ради Євгена Шведа. Також, у роботі комісії взяли участь т.в.о. головного  лікаря КНП «Бродівська ЦРЛ» - Іван Бец, перший заступник міського голови Роман Сподарик, голова Підкамінської селищної ради Богдан Бутинський, начальник відділу освіти Бродівської РДА Микола Сторожук, директор Бродівського районного центру  комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Ганна Валько та бухгалтер РК ТРК «Броди» Тетяна Лапенко.

Члени комісії розглянули ряд важливих питань та звернень і прийняли відповідні рішення, а саме:

1.Про надання дозволу КНП «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» на списання автомобілів.

2.Про оренду майна спільної власності територіальних громад  Бродівського району.

3.Аналіз регуляторного впливу рішення «Прооренду майна спільної власності територіальних громад  Бродівського району».

4.Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди окремих об’єктів спільної власності територіальних громад Бродівського району.

5.Про передачу до комунальної власності Підкамінської селищної ради майна спільної власності територіальних громад Бродівського району.

6.Про розглядпроектно-кошторисних документацій об’єктів освіти Бродівського району.

7.Про розгляд звернень.

8.Про розгляд фінансових звітів за І-е півріччя РК ТРК «Броди» та КАПП «Бродипроект».

9.Різне.