01.03.2019 року о 12.00 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини

01 березня 2019 року  о 12.00 год.   відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці.

На засіданні були розглянуті такі питання:

1.Про зняття з контролю рішень районної ради

2.Про надання одноразової  матеріальної допомоги  членам сімей загиблих учасників АТО для вирішення соціально-побутових потреб :

Скаковському М. Ф.Чорнобай Н. В.

3.Про надання одноразової  матеріальної допомоги   демобілізованим  учасникам  АТО та членам сімей загиблих учасників АТО для вирішення соціально-побутових потреб :

Воленюк Й.М., Тимчишину В.Й., Пізнюку Л.І.,Солтищак В.О., Петриченку М. С., Разік А.М., Турчин І. М., Лацузі Ю. М., Прокопець В.І, Кирик С. В., Гаврікову М. Є., Ушакову О. В. ,Ласько М.В.,Бойко Р. Я. ,Кулик П.Р., Сакалюк Ю.Р.,  Куб’яковському М. І., Олексюк А. Ю.,  Дутка С.Ю., Столярчуку В. В.,Труш В.В.,Свиріпі А.В.,Ангеляшику А.Д.,Цінціруку В.Є., Постнову С. В., Борисову І. В., Колєснікову В.В., Мельничуку Я.Я., Вечорку Ю.М., Семеренку І.Є., Хурсі С.О.,., Мельнику Р. В., Бобко П.В.,Молнару О.І.,Костецькому Ю. І.,Трифонову В.О.,Вітику О. Є.,Белінському Я.С.,Осуховському З.І.,Мельнику І.М.,Вікторовському В.Л.Курдибану А.В.,. Гузю Б.В., Гузю В.В., Крупніцькому В.В., Боруху А. Й., Руденко А.К.( член сім’ї), Плоходько О.В(член сім’ї), Дутчаку А.В., Безпалько І. М., Щирому С. А., Геруну В. В., Вихору Б.М., Куліковському М.І.

4.Про надання одноразової  матеріальної допомоги  на лікування  демобілізованим  учасникам  АТО  :

Вікторовському В.Л., Гром’яку І.І.,  Семеренку І.Є, .Волянюку В.П. Омельчуку Л. В.,Скаковській О.В. (член сім’ї загиблого),Тимчишину В.Й., Федику І.В.,Сацьківу Т.М., Ласько М. В.

1. Про надання одноразової допомоги Моспан М. М. – сестрі  померлого учасника  АТО , Палій Н.В.- сестрі померлого учасника  АТО.

6.Про надання одноразової  матеріальної допомоги  на лікування  жительці с. Суховоля   Шаповал О.І., жителькам м. Броди  Стеблик Л. К.,Галицькій Г. Д.,жителю с. Заболотці  Шелесту С. В.

7.Про депутатське звернення  А.Дудчак

1. Про розгляд Програми збереження об’єктів культурної спадщини Бродівського району на 2019-2020 роки.
  2. Про внесення змін у Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний центр» Бродівської районної ради Львівської області.
  3. Про звернення  Громадської організації Бродівське районне об’єднання  у Львівській області  сімей загиблих чи померлих воїнів АТО   «Стежками пам’яті з вірою в серці»  щодо встановлення банерів.
  4. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації про внесення змін до примірного двотижневого меню в закладах дошкільної та загальної середньої освіти на зимово - весняний період року. Про виділення додаткових коштів для повноцінного харчування дітей пільгових категорій .

12.Про лист директора Бродівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо фінансової допомоги для прийомної сім’ї Солтис –Бакун с. Суходоли.

13.Про виділення коштів на ремонт приміщення  колишньої жіночої консультації  по вул. Січових Стрільців 22 в м. Броди.

Різне.