Правоохоронними органами Львівської області продовжуються фіксуватись випадки використання вогнепальної зброї та засобів ураження, що перебувають у нелегальному обігу.

13 червня  2019 року   відбулося   ІІІ засідання   ХХVІІІ сесії районної ради. В роботі сесії взяли участь голова районної ради Є.Швед, заступник голови Бродівської райдержадміністрації О.Прокопець,  помічник народного депутата Т.Лісковецька,  представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів,  ЗМІ,  територіальних громад району.

На  пленарному засіданні  оголошено Заяву та  прийнято Звернення Бродівської районної ради  до Голови Верховної Ради України,  Президента України, Прем¢єр- міністра України   щодо нехтування  правом громад на чисте довкілля та рішення органів місцевого самоврядування.

В цілому було   ухвалено такі рішення :

1. Про уточнення показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік за рахунок субвенції з обласного бюджету на проекти місцевого розвитку
  3. Про виконання районного бюджету  Бродівського району та районного бюджету за І квартал 2019 рік
  4. Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
  5. Про програму профілактики та протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Бродівського району на 2019 рік
  6. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення  Бродівського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.02.2017р. № 286
  7. Про передачу у власність та на баланс Батьківської сільської ради котла твердопаливного  Батьківської ЗОШ І ступеня
  8. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень за адресою Майдан свободи, 10 в м.Броди  та вул. Юридика.2 в м.Броди з головним управлінням Національної поліції у Львівській області