25.11.2020 року відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів).

В роботі комісії взяли участь: Є.Швед – голова районної ради, О.Прокопець – голова райдержадміністрації, Т.Мартиш начальник фінансового управління райдержадміністрації, В.Дідик – депутат районної ради, І.Матійчук – т.в.о. директора КНП ”Бродівська ЦРЛ”, О.Теслюк, О.Кукулка – заступники головного лікаря БродівськоїЦРЛ.

23.11.2020 року о 12.00 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій (В.Дідик). На комісії були розглянуті такі питання порядку денного.

Сьогодні, 20 листопада 2020 року, на території 16 Окремої бригади військової армійської авіації «Броди»  відбулися урочистості з нагоди відзначення 25-ої річниці з дня створення військової частини.

Сьогодні, 11 листопада 2020 року, в актовій залі Бродівської гімназії імені Івана Труша  відбулася зустріч із народною депутаткою України VIII скликання, журналісткою, громадською діячкою Тетяною Чорновол,