Організатор земельних торгів: Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації

Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46.

31.10.2019 р. о 10.00 год. постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва.

31.10.2019 р. о 10.00 год відбулася нарада постійної депутатської  комісії  районної ради з питань  агропромислового комплексу,  розвитку села, лісового господарства, екології і  охорони   навколишнього природного середовища та земельних відносин.

На комісії розглядалися такі питання порядку денного.

1.Про відшкодування та розподіл коштів  агроформуванням    району, учасникам районної програми  «Насіння-2019 ».

2.Про надання  погодження  Виробничому кооперативу «Підгір’я» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з  метою
геологічного вивчення Підгірцівської-ІІ ділянки надр.

3.Різне.

24 жовтня 2019 року о 09.00 год. відбулося засідання  постійної депутатської комісії районної ради  з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.