Сонячними вересневими  днями Бродівщина радо зустрічала гостей із Луганщини, які завітали у рамках  реалізації проєкту «В єдності майбутнє України», який став переможцем у Конкурсі культурних обмінів між закладами Львівської ,  Луганської та Донецької областей.

17.09.2020 р.о 12 год 30 хв. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини, духовності, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я, соціального захисту і охорони праці з порядком денним:

1.Про розгляд листів управління праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації Львівської області, щодо виділення допомоги на лікування  окремим категоріям громадян.

2.Про лист Бродівської районної організації працівників освіти і науки України щодо виплати  щорічної винагороди педагогічним працівникам району.

3.Про лист Лешнівського комунального закладу дошкільної освіти щодо використання кошторисних призначень на придбання електричної плити на кухні.

4.Про виділення додаткових коштів на придбання меблів та жалюзів  в роздягальні спортивної зали Пониковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів в сумі 31591 гривня.

5.Про лист управління праці та соціального захисту населення щодо безкоштовного харчування дітей із малозабезпечених сімей.

6.Про виділення одноразової допомоги на лікування демобілізованим учасникам АТО.

7.Про виділення одноразової допомоги демобілізованим учасникам АТО для вирішення соціально-побутових потреб.

17.09.2020 відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів).

15.09.2020 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій (В.Дідик).

На засіданні були розглянуті наступні питання порядку денного:

1.Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди окремих об’єктів спільної власності територіальних громад Бродівського району.

2.Про окремі питання оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Бродівського району.

3.Розгляд звернень:

3.1.Відділ культури, молоді та спорту від 10.09.2020 № 01-10/169 про надання в оренду приміщення малого залу Бродівського районного Народного дому;

3.2.Бродівське управління Держпродспоживслужби від 11.08.2020 № 17 2-21/351 інформація про власність будівель по вул.Тернопільській, 7;

3.3.Заболотцівська сільська рада від 20.08.2020 № 02-21-/98 щодо передачі автомобіля відділу освіти.

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. № 1094, формується конкурсна комісія для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області».

Галузевим професійним спілкам, громадським об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подавати по чотири кандидатури органу управління (районній раді) до складу конкурсної комісії.

10.09.2020 р. о 10 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини, духовності, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я, соціального захисту і охорони праці з порядком денним: