21 березня голова районної ради Євген Швед взяв участь у інформаційній сесії щодо конкурсів освітніх, культурних  та медійних обмінів......

Сьогодні,  14 березня 2019 року о 10.00 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно - енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку

Сьогодні, 11 березня 2019 року у Бродах урочисто відзначили 205-ту річницю з дня народження художника, поета та великого сина українського народу Тараса   Григоровича Шевченка.

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 11 березня очікується надзвичайний вітер (південно-західний з переходом на північно-західний) з поривами 35 – 40 м/с. (III рівень небезпечності, червоний).

07 березня 2019 року  о 12.30 год.  відбулося  засідання постійної депутатської комісії з питань  регламенту, депутатської діяльності, етики та забезпечення законності. На засіданні були розглянуті такі питання:

1. Про «Звіт в.о. директора Комунального некомерційного підприємства  «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» Беца І.А.

1. Різне.

01 березня 2019 року  о 12.00 год.   відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці.