Сьогодні, 21 травня 2019 року біля пам'ятника Жертвам більшовицьких репресій, що у центральному парку міста Броди, відбулись поминальні заходи присвячені Дню пам’яті  жертв політичних репресій...

21 травня 2019 року  відбулося чергове засідання  конкурсної комісії на заміщення вакантної посади вчителя - дефектолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бродівської районної ради Львівської області.

17 травня 2019 року  в сесійній  залі  Бродівської районної ради  відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань агропромислового комплексу, розвитку села, лісового господарства, екології і охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин (В.Мокринський).

Сьогодні,  16 травня 2019 року, в День Вишиванки, у пологовому  відділенні  комунального  некомерційного підприємства "Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області"

Сьогодні,  14 травня 2019 року об 11.00 год. відбулося засідання  постійної депутатської районної ради комісії  з питань  регламенту, депутатської діяльності, етики та забезпечення законност