Наші Вітання

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора    і  28 річницею Дня Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День Незалежності в серцях українців став новою точкою відліку в житті кожного з нас, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба і зерновий лан, він нагадує наше літо. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню

З нагоди свят щиро бажаю вам стабільності, миру та успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та   наснаги   на довгі і щедрі літа

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Слава нашим героям! Слава великому народу України!   Слава Україні!

 

З повагою голова районної ради                                                                                                                                            Євген ШВЕД

     Колектив Бродівської районної ради щиро   вітає з ювілейним Днем народження спеціаліста відділу захисту прав громадян, як споживачів  Надію Андріївну Крижановську...

  Колектив Бродівської районної ради щиро вітає з 55 - річчям водія районної ради   Романа  Євгеновича Лотошинського

   Бродівська районна рада вітає з ювілейним Днем народження депутата районної ради VІІ скликання Михайла Михайловича Чумака.

     Колектив Бродівської районної ради надсилає найщиріші привітання і сердечні побажання з нагоди  ювілейного Дня народження – 60-річчя  сторожа  районної ради Івана Стаховича Люсьо.

                                                                                                                                                  ШАНОВНІ БРОДІВЧАНИ!

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця   прийміть щиросердні вітання з Великоднем –воістину величним днем торжества Життя і Любові!

         Нехай Великодні дзвони озвуться у ваших серцях радістю, щастям,  любов’ю та додадуть натхнення і сил для продовження  невтомної праці, спрямованої на розбудову нашої рідної України. Хай благодатна, світла радість Воскресіння Христового осяє вашу душу,  а теплі писанкові барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією.

У ці  радісні весняні дні бажаємо  вам та вашим родинам  чудового весняного настрою, миру добра, достатку, здоров’я та Божого благословення! Нехай Великдень стане святом духовного очищення і добра.
                                   Христос Воскрес! Воістину воскрес!

 

З повагою

Голова Бродівської районної ради                                                                                                      Євген ШВЕД

     Бродівська районна рада вітає з ювілейним Днем народження депутата Бродівської районної ради VІІ скликання , голову постійної депутатської комісії з питань освіти, молодіжної політики та спорту, культури, історичної спадщини, духовності, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я, соціального захисту і охорони праці Богданну Григорівну Башко.

© 2019 Бродівська районна рада. Усі права застережено.
Розробка та обслуговування сайту - Klymchuk.PRO