Анонси

Засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій (09.04.2020)

09.04.2020  о  10.00 год відбудеться засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про прийняття у спільну власність територіальних Бродівського району будівлі амбулаторії ЗПСМ по вул. Нова у с.Пониковиця Бродівського району Львівської області.
  2. Про розгляд питання щодо затвердження тарифів на медичні послуги КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка».
  3. Про розгляд звернення в.о. директора підприємства «Агропроменерго» Б.Суховича щодо продовження дії тимчасової угоди з підприємством до 31.12.2020 року.
  4. Про надання дозволу відділу освіти Бродівської райдержадміністрації на передачу на баланс Язлівчицької сільської ради дров.
  5. Про затвердження Додаткового договору №1 до Договору оренди №8

нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад району від  01.10.2019.

6.Про розгляд звернення головного спеціаліста служби у справах дітей Бродівської райдержадміністрації О.Надорожняк щодо передачі на баланс районної ради частини приміщень адмінбудинку по вул.Юридика, 2 в м.Броди.

7.Про розгляд звернення голови постійної депутатської комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку О.Домчака щодо  виділення коштів на відшкодування втрат автотранспортних підприємств від пільгових перевезень окремих категорій громадян.

8.Про розгляд колективної заяви мешканців с.Боратин щодо проведення ремонту відрізку дороги с.Суходоли – с.Боратин.

9.Про розгляд пропозицій начальника відділу освіти Бродівської райдержадміністрації М.Сторожук щодо перспективи використання приміщення Микитівської ЗОШ Іст.

10.Про розгляд звернення директора ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» Л.Сидорчук щодо виділення коштів в сумі 90 тис.грн. на проведення ремонтних робіт в їдальні ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4».

1. Про розгляд звернення начальника відділу культури, молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації М.Радзівіл про створення комісії щодо обстеження приміщень гаражів та фільмосховища кінотеатру «Галичина».

12.Про розгляд інформації виконавчого директора благодійного фонду «Карітас»-Броди Л.Сітки щодо використання приміщень по вул.В.Стуса, 18а в м.Броди.

13.Про розгляд інформації голови благодійної організації молодих інвалідів «Опора» О.Горбової щодо використання приміщень по вул.В.Стуса, 18а в м.Броди.

14.Про розгляд інформації директора Поморянського професійного ліцею В.Гріщенка щодо використання приміщень по вул.В.Стуса, 18а в м.Броди.

15.Про розгляд листів.

16.Різне.