Анонси

Засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу

Засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій

22.05.2020  о  10 год. 00хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до рішення районної ради від 09.04.2020 №1041 «Про прийняття у спільну власність територіальних громад Бродівського району будівлі амбулаторії ЗПСМ по вул. Нова у с.Пониковиця Бродівського району Львівської області (номер запису про право власності 35830605)».

2.Про розгляд проектно-кошторисних документацій об’єктів освіти Бродівського району.

3.Про розгляд висновків КП Львівської обласної ради «Золочівське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» про технічний стан будівель кіносховища та гаражів кінотеатру «Галичина».

4.Про розгляд звернень.

5.Різне.

© 2020 Бродівська районна рада. Усі права застережено.