Анонси

Графік проведення засідань постійних депутатських комісій Бродівської районної ради VІІ скликання з розгляду питання «Про районний бюджет на 2020 рік»

03.12.2019 р. (вівторок)

Засідання  депутатських комісій :

о 11.30 год.

- З питань регламенту, депутатської діяльності, етики та забезпечення законності і  правопорядку (О.Янчук).

- З питань  паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій (І.Бунда).

- З питань агропромислового комплексу,  розвитку села, лісового господарства, екології і  охорони   навколишнього природного середовища та земельних відносин (Т.Коломієць).

- З питань освіти, молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини, духовності, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я, соціального захисту і охорони праці (Л.Фещин).

04.12.2019 р. (середа)

о 10.30 год.

Засідання депутатської комісії з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів. (Н.Коломієць).