Анонси

30. 06.2020р.о12год відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціально

30. 06.2020р. о12год відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури ,  історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним:

1.Про створення  логопедичного пункту  у Пониквянській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.Про  вирішення питання про надання приміщення для функціонування шкільної бібліотеки в Бродівській ЗОШ І ст. №1.

3 Про до фінансування  0 5.ст. секретаря-друкарки у Бродівській ЗОШ Іст. №1.

1. Про надання одноразової допомоги для вирішення соціально-побутових потреб демобілізованим учасникам АТО.
  2. Про перегляд рішення від16.06.2020р. №7 стосовно демобілізованого учасникам АТО. Сагана С. А.
  3. Про надання допомоги на поховання членам сімей померлих учасників АТО.
  4. Про надання матеріальної допомоги багатодітній мамі (семеро дітей

дитина інвалід на лікування)

8.Різне.