Анонси

26 травня 2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про виконання бюджету Бродівського району та районного бюджету за І квартал 2020 року.

2.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік.

3.Про виконання Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку централізованого оповіщення і зв’язку Бродівського району на 2019 рік.

4.Про Програму технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення і зв’язку Бродівського району на 2020 рік.

5.Про звернення Бродівської районної ради до Прем’єp-міністра України щодо фінансування Державної програми підтримки розвитку українських Карпат.

6.Розгляд звернень.

© 2020 Бродівська районна рада. Усі права застережено.