Анонси

24. 02.2020р. о 12 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я

24.02.2020р. о 12 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури ,  історичної спадщини , духовності, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним :

1.Про лист районної комунальної телерадіокомпанії «Броди»,  щодо внесення змін та затвердження Програми підтримки районної комунальної телерадіокомпанії «Броди» на 2020 рік.

2.Про розгляд   Програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Бродівському районі на 2020 рік.

3.Про лист голови профспілки Бродівської районної організації Львівської області профспілки працівників охорони здоров’я України, щодо  можливого скорочення чисельності та штату працівників КНП «Бродівська ЦРЛ».

4.Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації, щодо не використання приміщення Микитівської ЗОШ І ступеня за цільовим призначенням.

5.Про лист відділу освіти Бродівської районної державної адміністрації, щодо виділення додаткових коштів для фінансових та господарських потреб   шкіл району та міста Броди.

6.Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації, щодо виділення коштів для спів фінансування потенційних переможців конкурсу місцевих ініціатив 2020 року.

7.Про лист ЗЗСО «Ясенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області», щодо виділення коштів з вільних залишків  районного бюджету на капітальний ремонт стелі спортзалу ЗЗСО з дошкільним підрозділом «Ясенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області».

8.Про лист Бродівського комунального дошкільного навчального закладу № 8, щодо передбачення коштів на ремонт системи внутрішнього    протипожежного водопроводу.

9.Про лист Бродівського комунального дошкільного навчального закладу № 8, щодо передбачення фінансування на обладнання примішення Бродівського КЗДО № 8 системою протипожежного захисту.

10.Про лист Бродівського комунального дошкільного навчального закладу № 9 Бродівської районної ради, щодо виділення коштів на обладнання системи протипожежного захисту.

11.Про лист Попівецького дошкільного навчального закладу , щодо виділення коштів для усунення порушень у сфері пожежної та техногенної безпеки.

12.Про лист Лешнівської сільської ради про надання інформації про цільове використання субвенційних коштів, які були надані сільською радою для фінансування оплати праці вчителя-логопеда 0,5 ставки Лешнівського КЗДО.

13.Про лист директора Бродівської гімназії ім. І. Труша, щодо передбачення коштів в районному бюджеті для усунення аварійності приміщення основного корпусу Бродівської гімназії

14.Про лист управління праці та соціального захисту населення щодо  порядку виплати  допомоги на лікування(щодо звернень Абрамишин Л.Р.  та Табаки Н.П.)

15. Про розгляд заяв, щодо надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем.(заява Сопець О. В.)

16.Про лист служби у справах дітей Бродівської районної державної адміністрації щодо затвердження календарного плану на проведення заходів та реалізацію програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2020 рік.

17.Про лист Бродівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, щодо розгляду та  затвердження календарного плану основних заходів Бродівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  на 2020 рік .

18 Різне.

© 2020 Бродівська районна рада. Усі права застережено.