Анонси

23.11.2020 року о 12.00 год відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій (В.Дідик).

Порядок денний

1.Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди    рухомого майна, яке знаходиться на балансі Бродівської районної ради.

1. Про затвердження  Переліку другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад Бродівського району, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

3.Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди РК ТРК «Броди» та КАПП «Бродипроект».

4.Про Програму розроблення містобудівної документації у Бродівському районі Львівської області на 2020 рік.

1. Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди окремих комунальних підприємств.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011 №174   «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад  Бродівського району».
  1. Розгляд звернень.