Анонси

22.08.2019р. о 09.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку...

22 серпня 2019р.  о  09.00 год. відбудеться засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку...  будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про медичне обслуговування у Бродівському району.
  2. Про Комплексну програму фінансової  підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області» на 2019 рік.
  3. Про розгляд питання щодо відкриття територіального центру для одиноких людей похилого віку.
  4. Про звернення депутатів Бродівської районної ради до Львівської обласної ради (О.Ганущин) щодо передачі до власності територіальної громади Ясенівської сільської ради будівлю аптеки за адресою Львівська обл., Бродівський р-н, вул. Бродівська, 23.
  5. Про розгляд звернень.
  6. Різне.