Анонси

22.08.2019 о 9.15 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів

22 серпня 2019 о 9.15 год. відбудеться засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів.

Порядок денний:

1. Про Комплексну програму фінансової  підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області» на 2019 рік.

2. Про розгляд звернення завідувача сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Н.Гудими від 09.07.2019р. №01/10-64-19 щодо додатково виділення коштів для участі команд в обласних іграх Львівщини.

3. Про розгляд листів.

4. Різне.