Анонси

20 червня 2019 року о 10.00 год. відбудеться ІV засідання ХХVІІІ сесії Бродівської районної ради VII скликання.

20 червня 2019 року о 10.00 год. відбудеться  ІV засідання ХХVІІІ сесії  Бродівської районної ради VII скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про депутатські запити.

Інф. Є.Швед -  голова районної ради.

2.Про депутатські заяви, звернення.

Інф. Є.Швед -  голова районної ради.

3.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік.

Інф. Т.Мартиш -  начальник  фінуправління Бродівської райдержадміністрації

4.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік за рахунок «Субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення  якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».

Інф. Т.Мартиш -  начальник  фінуправління Бродівської райдержадміністрації

5.Про  внесення змін до Програми компенсації пільгового  проїзду  окремих категорій громадян у Бродівському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2017 року № 486

Інф. І.Гащак – начальник управління праці та соціального захисту населення  Бродівської райдержадміністрації

6.Про  створення  Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області .

Інф. Олександра Швабюк –  лікар Бродівської районної стоматологічної  поліклініки

7.Про тарифи на платні послуги Бродівського районного Народного дому.

Інф.О.Мусій   - в.о.директора  Бродівського районного Народного дому.

8.Про введення посад « асистент вихователя» у групи НВК з інклюзивним навчанням.

Інф.М.Сторожук   - начальник відділу освіти Бродівської райдержадміністрації

9.Різне.