Анонси

17.04.2019 року о 15.00 год відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та забезпечення законності

17 квітня 2019 року о 15.00 год відбудеться засідання  постійної депутатської комісії з питань  регламенту, депутатської діяльності, етики та забезпечення законності з наступним порядком денним :

1. Про програму профілактики та протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Бродівського району на 2019 рік.
  2. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області» шляхом виділу структурного підрозділу Бродівської районної  стоматологічної поліклініки з КНП «Бродівська ЦРЛ».