Анонси

16.04.2019 року об 11.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів

16 квітня 2019 року об 11.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів.

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ:

1. Про  проект  Програми  профілактики та протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Бродівського району на 2019 рік.

2. Про розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету Бродівського району, освітньої, медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворилися станом на 01.01.2019 року.

3. Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік  за рахунок «Субвенції місцевого бюджету на надання  державної підтримки особам з особливими освітніми потребами  за рахунок відповідної субвенції з державного  бюджету».

4. Про внесення змін до показників районного бюджету  Бродівського району на 2019 рік  за рахунок «Субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».

5. Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Бродівського району на 2019 рік» від 17.12.2018р.№ 756.

6. Розгляд листів та звернень.

7. Різне.