Анонси

16.04.2019 року об 11.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та

16 квітня 2019 року об 11.00 год. відбудеться засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури,

комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд звернення головного лікаря Бродівської районної стоматологічної поліклініки В.Славінського щодо створення на основі районної стоматологічної поліклініки комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області».

2. Про  розгляд звернення  заступника начальника територіального управління державної судової адміністрації України в Львівській області М.Коник щодо продовження строку дії договору оренди приміщень за адресою м.Броди, Майдан Свободи, 10 з метою розміщення Бродівського районного суду.

3. Про розгляд звернення т.в.о. голови РК ТРК «Броди» С.Демчук щодо виділення приміщення для переобладнання його під сучасну радіостудію (ФМ-радіо).

4. Різне.