Анонси

19.08.2019 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини , духовності ...

     19 серпня 2019 року  о 10.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту...

культури,   історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним:

  1. Про готовність освітніх закладів району до нового 2019/20 навчального року.

       2. Про призупинення освітнього процесу у Микитівській ЗОШ І ступеня Бродівської районної ради Львівської області.

  1. Про виділення коштів на капітальний ремонт системи опалення Бродівського комунального дошкільного навчального закладу № 8 Бродівської районної ради Львіської області.

       4. Про придбання шкільних автобусів та спеціальних автомобілів для ІРЦ.

       5. Про введення у штатний розпис з 1 вересня 2019 року у Лешнівському КДНЗ-вчитель-логопед-0,5 ставки; практичний психолог-0,5 ставки.

  1. Розгляд листа КНП «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» щодо надання приміщення для повноцінного функціонування амбулаторії ЗПСМ та виділення коштів для облаштування хірургічного відділення в терапевтичному корпусі.

       7. Про розгляд заяви громади міста щодо якісних медичних послуг.

  1. Про підсумки оздоровлення дітей у 2019 році.

       9. Про надання одноразової допомоги на лікування демобілізованим учасникам АТО-Сінельнікову Сергію Вячеславовичу, Михайлику Павлу Миколайовичу, Бою Павлу Володимировичу (особі з інвалідністю війни ІІІ групи АТО).

  1. Про надання одноразової допомоги на лікування члену сім’ї загиблого, особі з інвалідністю ІІ групи загального захворювання-Крупніцькій Марії Михайлівні, матері загиблого учасника АТО (Чорнобая Р.Б.)- Чорнобай Надії Василівні.
  2. Про надання допомоги на лікування в рамках Програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2017-2019 роки жительці с. Станіславчик Решетняк І. В. та жительці с. Попівці Ткаченко Надії Степанівні.
  3. Про надання адресної допомоги з районного бюджету на умовах співфінансування особі з інвалідністю війни ІІІ групи захворювання- Мищуку Івану Ярославовичу.
  4. Про лист АТ « Українська залізниця», регіональна філія «Львівська залізниця» виробничий структурний підрозділ «Рівненська дирекція залізничних перевезень» щодо передбачення в бюджеті на 2020 видатків на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом.
  5. Різне.
© 2019 Бродівська районна рада. Усі права застережено.
Розробка та обслуговування сайту - Klymchuk.PRO