Анонси

14.05.2019 року о 10.00 год. відбудеться ІІ засідання ХХVІІІ сесії Бродівської районної ради VII скликання.

14 травня 2019 року о 10.00 год. відбудеться  ІІ засідання ХХVІІІ сесії  Бродівської районної ради VII скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про депутатські запити.

Інф. Є.Швед -  голова районної ради.

2.Про депутатські заяви, звернення.

Інф. Є.Швед -  голова районної ради.

3.Про наміри будівництва хутрової  ферми у Бродівському районі

Інф. В.Федина -   Керівник Данського проекту Elkon Development ;

І.Криськів - голова Бродівської РДА;

Голови місцевих рад, представники територіальних громад району.

4.Про надання в оренду частини приміщення 4-го поверху адмінбудинку районної ради для РК ТРК «Броди»

Інф.Представник постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного   комплексу, промисловості,  транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

5.Про продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень за адресою Майдан Свободи, 10 в м.Броди з управлінням державної судової адміністрації України у Львівській області

6.Різне.