Анонси

13. 05.2020р.о 9 год. 30хв. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я ,

      13.05.2020р. о  9 год. 30хв. відбудеться  засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури,  історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці

  з  порядком  денним :

1.Про розгляд проекту рішення «Про трудові договори  з керівниками   закладів загальної середньої освіти  Бродівської районної ради  Львівської області

  1. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження Типового контракту з керівником закладу загальної середньої освіти , який належить  до спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Бродівського району Львівської області».
  2. Про призупинення освітнього процесу у філії опорного навчального закладу Підкамінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області_Літовищанська загальноосвітня школа І ступеня.
  3. Про призупинення освітнього процесу у Батьківській загальноосвітній школі І ступеня.

5.Про призупинення освітнього процесу у  Салащанській  загальноосвітній школі  І ступеня.

6.Про розгляд листа відділу освіти, щодо затвердження нового положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.,беручи до уваги ст. 38.39 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

7.Про розгляд Звернення медичних працівників приймального відділення КНП «Бродівська центральна районна лікарня», щодо надання оплати за роботу в зв’язку з епідемією Соvid-19.

  1. Про розгляд листа ТзОВ « Бродівське автотранспортне підприємства 14610», щодо надання фінансової допомоги на збереження робочих місць і підприємства в цілому.
  2. Про розгляд депутатських Звернень Народного депутата України Бондара Михайла Леонтійовича.(два листи).

10.Про  розгляд заяви звільненого учасника АТО (ООС), особи з інвалідністю ІІІ групи внаслідок війни - Загірського Василя Ярославовича, щодо надання одноразової допомоги на лікування.

  1. Про розгляд заяв жительки с. Звижень -Рудак Р.Г., с. Лешнів- Самохіної М.В. Бродівського району, жителя м. Броди Кравчука П. В., щодо виділення допомоги на лікування в рамках Комплексної програм и соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2020 рік.
  2. Про розгляд розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 10 квітня 2020 року «Про внесення змін до Порядку компенсації вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО(ООС) (у тому числі поранених бійців-добровольців АТО) та членів їх сімей, батьків, дружин і дітей загиблих та померлих учасників АТО (ООС)».
  3. Про створення територіального центру в Підкамінській міській лікарні.
  4. Різне.