Анонси

11 червня 2020 року о 09.30 год відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, лісового господарства, екології і охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин. На комісії будуть розглядатися такі питання порядку денного:

1. Про відшкодування коштів агроформуванням району, учасникам районної Програми "Насіння-2020".

2. Про розгляд звернення СОК "Покрова" щодо виділення коштів для фінансування будівництва молокопереробного заводу.

3. Різне.