Анонси

10.10.2019 р. о 12 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти,молодіжної політики і спорту,культури,історичної спадщини,духовності, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я,соціального захист

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про  розгляд  «Програми освітньої галузі району на 2019-2020 роки» (доопрацьований  варіант).

2.Про вишукання коштів для проведення ремонтних робіт в сумі 49 008 тис. грн.  будівлі Бродівського ЦДЮТ вул.22 Січня,62.

3.Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо ознайомлення з листом Міністерства освіти і науки України  «Про розвиток позашкільної освіти та забезпечення права на її здобуття».

4.Про лист директора Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації  щодо надання педагогічним працівникам грошової винагороди за сумлінну працю та з нагоди професійного свята.

5.Про  лист сільського голови  Шнирівської сільської ради по питанню довозу дітей дошкільного віку із сіл Клекотів, Шнирів, та Бовдур до Білявецького НВК.

6.Про лист Бродівського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю  про введення  4-х ставок  в центрі для комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

7.Про  лист  Зборівської  міської ради  щодо  відшкодування затрат на  перевезення учнів з с.Манаїв Зборівського району Тернопільської області до Звиженської ЗОШ І-ІІ ступенів.

8.Про лист Лешнівської сільської ради про надання субвенції Лешнівському КЗДО на введення  посад вчителя - логопеда та практичного психолога по 0.5 ставки.

9.Про заяву Горпинюк Н. Б щодо звільнення від оплати за дитячий садок №7 дитини Горпинюк Д.В.

10 Про лист директора Бродівського КДНЗ №1 щодо введення 0.5 штатної одиниці старшої медсестри.

11.Про передбачення коштів в бюджеті 2020року коштів в сумі 300тис. грн.. на виготовлення проектно-кошторисної документації на перекриття даху школи.

12.Про лист  управління  праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації  щодо внесення змін до додатку №3 «Перелік завдань, заходів та показників районної цільової Програми».

13.Про надання одноразової допомоги на лікування демобілізованим учасникам АТО Прихітька П. П., Орловського Б.І.

14.Про виділення допомоги на лікування в рамках Програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2017-2019 роки  Данчук Г.М. - жительці м. Броди  вул. Короленка 8/27.

15.Про вирішення питання ремонту фасаду приміщення Центральної районної бібліотеки за адресою майдан Свободи,3.

16.Про лист   постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту  Львівської обласної ради щодо звернення Бродівської районної ради на виділення коштів в сумі 380 тис. грн. на пожежну безпеку для експлуатації приміщення дитячої поліклініки КНП «Бродівська ЦРЛ».

17.Про заяву жителя с. Конюшків Меледи В. Т. щодо відкриття відділу  хронічного гемодіалізу в центральній лікарні м. Броди.

18.Про фінансову підтримку РК ТРК «Броди» в сумі 200 тис. грн.

19.Про вжиття відповідних заходів протипожежного захисту об’єктів, на яких відсутні системи пожежної автоматики.

20.Інформація щодо можливості відкриття аптеки в приміщенні Ясенівської амбулаторії ЗПСМ.

21.Про розгляд заяви Гетьманчук Т.І. щодо звільнення дитини від оплати за харчування в школі.

22.Про звернення жительки с. Підгір’я Повідайко І.В. щодо виділення коштів на лікування в сумі 21 тис. грн

23.Різне.