Анонси

10.05.2019 року о 12.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини , духовності

10 травня 2019 року  о 12.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури,   історичної спадщини , духовності

, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним :

1. Про   створення  Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна   стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області ». Розгляд проекту статуту  Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області».

2. Про виділення додаткових коштів на капітальний ремонт даху Підкамінської міської лікарні.

3. Про лист колективу Бродівської лікарської амбулаторії ЗПСМ, щодо фінансування та порядку надання заробітної плати медичним працівникам.

4. Про  розгляд уточненого календарного плану заходів  сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації на 2019 рік.

5. Про внесення змін у додатки 1,2 та завдання 6 додатку 3 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.02.2017р.№286.

6. Про виділення допомоги на лікування  та внаслідок стихії жителям: с. Пеняки-Федюк М.П., с.Суховоля –Харко М.В., с.Кутище Щолковській М.П.

7. Про надання матеріальної допомоги на лікування Курило Г.М. –жительці смт. Підкамінь.(повторно).

8. Про виділення одноразової допомоги на лікування демобілізованим  учасникам АТО: Саган С. А., Войтовичу І.В.

9. Про виділення одноразової допомоги для вирішення соціально-побутових потреб демобілізованим учасникам АТО: Лозовому М.Б.,Околіті Б.Р.,Дубаничу І. Й.,Ладзінському Я. Є.,Кочуту П.І.,Войтовичу І.В.,Литвину М. М.

10. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації про внесення змін до річного кошторису на 2019 рік щодо збільшенням фонду розвитку на 3240грн. для експертизи кошторису кап. ремонту системи опалення КДНК №8. м. Броди.

11. Про виділення додаткових коштів в сумі 21тис. 206грн.50 коп.  для проведення ремонтних робіт на вході у КДНЗ №9.

12. Про введення ставок асистента вчителя в інклюзивних класах ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІст. №4.

13. Про лист голови райдержадміністрації І.Криськіва , щодо завершення ремонту приміщення амбулаторії сімейної медицини у с. Суховоля.

14. Різне.