Анонси

10.05.2019 року о 10.30 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій

Сьогодні, 10 травня 2019 року о 10.30 год.  відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості,  транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ:

1. Про Бродівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини (дитяча поліклініка).

2. Про заборону розміщення та діяльності хутрових ферм на території  району.

3. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна   стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області »

4. Різне.