Анонси

09.04.2020року о 09.30 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про розподіл залишків коштів загального фонду районного бюджету Бродівського району станом на 01.01.2020 року, медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам станом на 01.04.2020 року та внесення змін до окремих його показників.

2.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік за рахунок субвенції з обласного бюджету на придбання житла для учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил).

3.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік за рахунок ”Субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти ”Нова українська школа” за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету”.

4.Про Районну Програму ”Цукровий діабет на 2020 рік”.

5.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік за рахунок іншої субвенції з Заболотцівського сільського бюджету.

6.Про Програму ”Профілактики та протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Бродівського району на 2020 рік”.

7.Розгляд звернень.