Анонси

09. 04.2020р. о 9 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури ,

09.04.2020р. о 9 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури ,  історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним :

1 Про зміни до Комплексної  програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2020 рік.(два листи)

2.Про   розгляд заяв учасників АТО для надання одноразової допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових потреб.

 1. Про заяву Кохманської Людмили Іванівної - жительки с. Пониковиця ,щодо надання матеріальної допомоги на лікування.
 2. Про виділення коштів на лікування жителям м. Броди Залещуку М. В., Данчук Г.М., жителю с. Голосковичі Дацюку М.Г.

5.Про розгляд заяв жителів м. Броди Корольчука  І. П.,  Васильєва О.В., жительок Бродівського району Меледи Н.В., Сохор О.Й. щодо виділення допомоги на лікування.

 1. Про виділення додаткових коштів КНП «Бродівська центральна районна лікарня»  в сумі 240 тис. грн.  на придбання засобів індивідуального захисту , лікарських середників , дезінфікуючих розчинів  для здійснення протиепідемічної безпеки
 2. Про виділення коштів в сумі 180 тис. грн. Підкамінській міській лікарні для придбання промислової пральної машини, дезінфекційної камери, посуду для кухні.
 3. Про затвердження Статуту комунальної установи Голубицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області.
 4. Про лист Бродівської райдержадміністрації від 20.03. 2020 року №03/21-106-1/2.щодо складання контракту з керівниками закладів освіти.((по Ясенівській ЗОШ).
 5. Щодо виконання норм Закону України «Про повну загальну середню освіту».
 6. Про внесення змін до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Бродівської районної ради Львівської області,затвердженого рішенням районної ради від 21.06.2018р. №633.
 7. Про призупинення освітнього процесу у філії опорного навчального закладу Підкамінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області_ Літовищанська загальноосвітня школа І ступеня.
 8. Про призупинення освітнього процесу у Батьківській загальноосвітній школі І ступеня.

14.Про призупинення освітнього процесу у  Салащанській  загальноосвітній школі  І ступеня.

15..Про виділення коштів в сумі 50 тис. грн. на придбання  метало пластикових конструкцій (дверей,перегородок для пожежного виходу) для  ЗЗСО з дошкільним структурним підрозділом  Ясенівська ЗОШ І- ІІІ ст.

 1. Про передбачення коштів в сумі 17.659 тис. грн. для виконання робіт згідно кошторису «Капітальний ремонт протипожежних сходів в Бродівському КДНЗ №8.
 2. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо необхідності внесення змін в довідник закладів загальної середньої освіти .
 3. Про виділення коштів в сумі 20 тис. грн. Підкамінській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. на придбання вікон.
 4. Про виділення коштів в сумі 20тис. грн.. для облаштування вхідних сходів в ОДЗ с. Лукаші.

20.Про лист директора Пеняківського НВК, щодо виділення коштів на придбання комп’ютерів.

 1. Про виділення коштів на ремонтні роботи в їдальні ОЗ «Бродівська ЗОШ-ІІІ ст. №4 в сумі 90 тис. грн..
 2. Про виділення коштів в сумі 46 тис. грн.. Бродівському КДНЗ №6  щодо усунення порушень у сфері техногенної та пожежної безпеки.

23.Про виділення коштів в сумі 1 000000 грн.   на «Капітальний ремонт системи  опалення Бродівського комунального навчального закладу №8 Бродівської районної ради. 

 1. Інформація відділу освіти щодо депутатського звернення В.Чехута по Голубицькій ЗОШ.
 2. Про лист відділу освіти щодо переліку закладів освіти району що потребують внесення змін до виду економічної діяльності.
 3. Про лист Боратинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Бродівської районної ради Львівської області, щодо надання коштів для придбання холодильника для харчоблоку Боратинського НВК.

27.Про  лист відділу освіти від 02.04.2020р.  №01-19/92 щодо проведення звірки відповідних змін до ЄДЕБО(реєстр ЗЗСО).

 1. Про введення додатково 0.5 ставки «прибиральника службових приміщень» у відповідності штатного розпису(з розрахунку 0.5 штатної одиниці на кожні 250 кв. м. площі) в Бродівському центрі дитячої та юнацької творчості.
 2. Про вишукання коштів для фінансування робіт «Капітального ремонту приміщення коридору та сходової клітки в Бродівському ЦДЮТ в сумі 213194 грн.
 3. Інформація сільського голови, щодо відсутності коштів в сільському бюджеті Пониковицької сільської ради для придбання комплекту звукового обладнання в Народний дім с. Голосковичі.
 4. Про виділення коштів в сумі 50 тис. грн. для завершення капітального ремонту приміщення Народного дому» Просвіта» в с. Вербівчик.

32.Про лист Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування щодо виділення коштів  в сумі 154400 грн. на ремонт жилих кімнат, придбання матраців, постільної білизни,одягу, продуктів харчування для громадян ,які  переводяться  у відділення стаціонарного догляду в с. Заболотці.

 1. Про лист громадської ради при Бродівській районній державній адміністрації щодо звітності на сесії т. в .о. директора КНП «Бродівська центральна районна лікарня».
 2. Про лист КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка» щодо затвердження тарифів на стоматологічні послуги на протезування.
 3. Про до фінансування КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка» в сумі 710800 грн. на відшкодування Програми безоплатного стоматологічного обслуговування окремих категорій населення на території Бродівського району.
 4. Різне.