Анонси

08.08.19 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та забезпечення законності.

08.08.19 року о 10.00 год. відбудеться засідання  постійної депутатської комісії з питань  регламенту, депутатської діяльності, етики та забезпечення законності.

Порядок денний:

1. Про делегування кандидата у склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області».

2. Про стан законності, боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Бродівського району станом на 01.06. 2019 та результати діяльності Радехівської прокуратури та Бродівського відділення поліції  щодо їх зміцнення.

3. Про внесення змін до складу Президії Бродівської районної ради VII скликання

4. Розгляд заяви мешканців міста та району від 26.07.2019 р. , щодо ситуації яка склалася в КНП Бродівська ЦРЛ.