Анонси

07.02.2019 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів

07 лютого 2019 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету, що утворився станом на 01.01.2019 року за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

2. Розгляд звернень.