Анонси

06.09.2019 року об 11.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини , духовності

В п'ятницю, 06 вересня 2019 року об 11.00 год.   відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури,   історичної спадщини ....

духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним :

1. Про лист КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області щодо скликання позачергової сесії районної ради для прийняття «Комплексної Програми фінансової підтримки та розвитку  КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області на 2019 рік».

1. Про розгляд листа Бродівської райдержадміністрації щодо звільнення т. в. о. директора КНП «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» та проведення повторного конкурсу на посаду головного лікаря.
  2. Про внесення змін та затвердження Програми підтримки районної комунальної телерадіокомпанії «Броди» на 2019 рік у новій редакції.
  3. Про розгляд доопрацьованого проекту Програми розвитку освітньої галузі Бродівського району на 2019-2020 роки.
  4. Про розгляд листа відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо оголошення конкурсу на заміщення посади директора Голубицької ЗОШ І-ІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області.
  5. Про  лист відділу освіти щодо представників від громадського об’єднання  керівників закладів загальної середньої освіти  в конкурсну комісію на заміщення посади директора Голубицької ЗОШ І-ІІ ступенів.
  6. Про розгляд листа відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо заміни теплотраси у Пониковицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області8.
  7. Про лист Львівської обласної ради щодо виділення коштів для проведення реконструкції теплотраси Пониковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області.9.
  8. Про відкриття групи продовженого дня при Бродівській ЗОШ І ст. Бродівської районної ради Львівської областіі.10.
  9. Про внесення змін в план кошторисних призначень для придбання електричної побутової техніки для шкіл району.11.
  10. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо введення 1.5 год. ставки керівника гуртків для забезпечення діяльності роботи гуртків національно-патріотичного спрямування та учнівського самоврядування.
  11. Про розгляд заяви Волошин Оксани Романівни щодо пільгового перебування дітей в дошкільному закладі.
  12. Про  введення ставок асистента вихователя у Бродівський КДНЗ №7, Лешнівський КДНЗ.
  13. Про перейменування Ясенівської загальноосвітньої загальноосвітньої  школа І-ІІІ ступенів Бродівської районної  ради Львівської області  в заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом “Ясенівська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів Бродівської районної  ради Львівської області”
  14. Різне.